Gdańsk ul. Kartuska 420b i 422

Gdańskie Tarasy.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku na osiedlu Gdańskie Tarasy, które jest funkcjonalnym osiedlem zlokalizowanym przy ul. Kartuskiej 420b i ul. Kartuskiej 422, w dzielnicy Jasień, popularnej południowej części Gdańska.  Jest to inwestycja dla osób pragnących mieszkać w lokalizacji pozwalającej na sprawną komunikację z cała aglomeracją trójmiejską z dogodnym dostępem do zaplecza usługowo-handlowego oraz z możliwością relaksu blisko naturalnej przyrody. 

Całe osiedle zostało zaprojektowane bez barier architektonicznych z myślą o osobach poruszających się na wózkach. W celu zapewnienia komfortu termicznego zastosowano energooszczędne rozwiązania budowlane. 

V ETAP

Czteropiętrowy kameralny budynek o funkcji mieszkalnej wyposażony w cichobieżną windę połączoną z halą garażową. Dodatkowo winda będzie prowadzić do strefy rekreacyjnej na 4 piętrze. Z tarasu rekreacyjnego będzie można podziwiać panoramę okolicy i aktywnie wypocząć na świerzym powietrzu. Do każdego mieszkania przylega prywatny taras, balkon lub ogród przydomowy.

W budynku zaprojektowano 36 mieszkań o powierzchni od 23m2 do 109m2, do każdego mieszkania przewidziano miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską.

 

IV etap

To czteropiętrowy budynek o funkcji mieszkalnej wyposażony w windy połączone z halą garażową. Na dachu zostanie zaaranżowana strefa rekreacyjnej. W budynku będzie można kupić komórki lokatorskie.

W budynku zaprojektowano 104 mieszkania o powierzchni od 27m2 do 75m2.

 

Tylko dla mieszkańców

Relaks na tarasie widokowym

Dach budynku zostanie zagospodarowany na strefę relaksu dostępną wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.  Zewnętrzny fitness umożliwi aktywny wypoczynek, a tereny rekreacyjne dadzą możliwość przeżyć niezapomniane chwile.

Gdańskie Tarasy to wyjątkowa możliwość dla każdego mieszkańca osiedla na swobodny dostęp do podziwiania panoramy pięknej okolicy i gdańskiej architektury z otwartej przestrzeni tarasu.

Standard wykończenia

Plan zagospodarowania terenu Gdańskie Tarasy etap IV

Plan zagospodaroania terenu

Płynny dojazd do centrum Gdańska w 10 - 15 minut

Lokalizacja Gdańskich Tarasów

ul. Kartuska Południowa 420b

Jasień dzielnica granicząca z Obwodnicą Trójmiasta położona wzdłuż alei Armii Krajowej, która zapewnia doskonałą komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.

Gdańskie Tarasy to inwestycja dla ludzi aktywnych oraz ceniących bliskość natury.

 

W okolicy znajduje się Jezioro i Potok Jasień, które zapewniają odpoczynek w sąsiedztwie otwartej, zielonej przestrzeni.

 

odkryj zalety lokalizacji

W naszej ofercie znajdują się również

Lokale usługowe

W części parterowej osiedla przewidziano 7 lokali usługowych które zabezpieczą podstawowe potrzeby mieszkańców np. sklep spożywczy, fryzjer, sklep, poczta, cukiernia.

Oferta lokali usługowych

Lokale usługowe

Zadzwoń lub wyślij zapytanie

tel. 576 308 108 - Villa Park
tel. 517 886 020 - Gdańskie Tarasy

Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu