Inwestycje zrealizowane

Inwestycja powstała w zacisznej, zabudowanej niskimi budynkami jedno- i wielorodzinnymi okolicy. To świetna lokalizacja do życia dla osób, które lubią aktywność na świe żym powietrzu czy długie spacery z psem - w sąsiedztwie nie brakuje terenów zielonych.
 
W budynku powstało zaledwie sześć lokali mieszkalnych. Każdy z nich ma własny balkon lub taras. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa

Kamienica w Orłowie powstała w okolicy Aleji Zwycięstwa i w drugiej linii zabudowy od torów kolejowych. Miejsce jest dogodne nie tylko pod względem komunikacyjnym - blisko stąd także na plażę i na orłowski klif. Wokół nie brakuje obiektów niezbędnych do komfortowego życia: jest przychodnia, apteka, centrum handlowe, przedszkole, szkoła, poczta, kościół. 

W budynku jest zaledwie dziewięć mieszkań, a pod nim podziemna hala garażowa. Teren inwestycji jest ogrodzony, a brama otwiera się automatycznie. Komunikację w budynku zapewnia winda. Do każdego z lokali przynależy duży balkon. 

Kamienica w Orłowie powstała w sąsiedztwie głównego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta, ale w drugiej linii zabudowy od ruchliwej Alei Zwycięstwa. Miejsce jest dogodne nie tylko pod względem komunikacyjnym - blisko stąd także na plażę i na orłowski klif. Wokół nie brakuje obiektów niezbędnych do komfortowego życia: jest przychodnia, apteka, centrum handlowe, przedszkole, szkoła, poczta, kościół. 

W budynku jest zaledwie dziewięć mieszkań, a pod nim podziemna hala garażowa. Teren inwestycji jest ogrodzony, a brama otwiera się automatycznie. Komunikację w budynku zapewnia winda. Do każdego z lokali przynależy duży balkon.

2011

Kamienica przy Śniadeckich

Gdynia ul. Śniadeckich 4

Kamienica przy Śniadeckich 4 powstała w bliskim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Wzgórze św. Maksymiliana. Blisko jest stąd również na Bulwar, na plażę, na Polankę Redłowską, do gdyńskich teatrów, kawiarni i innych atrakcji. 

W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. policja, przychodnia, apteka, poczta, biblioteka, szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, duże centrum handlowe, basen, fitness. 

Na czterech kondygnacjach kamienicy znajduje się 11 mieszkań. Każde z nich ma słoneczny balkon. Na każdej kondygnacji znajdują się 2-3 lokale. W podziemiu hala garażowa na 10 stanowisk zapewnia mieszkańcom wygodne parkowanie. W budynku znajduje się winda. 

2009

Orłowskie Tarasy

Gdynia, ul. Adwokacka 50

Inwestycja powstała w spokojnej części Orłowa, tuż pod samym lasem. Nie dobiega tu miejski zgiełk, a jednocześnie szybko można dojechać do centrum Gdyni. Blisko jest także na przystanek SKM. 

Na Orłowskie Tarasy składają się dwa budynki. W jednym z nich znajduje się 6, w drugim 9 mieszkań. Pod budynkami znajdują się podziemne hale garażowe. Inwestycja jest ogrodzona, wjazd możliwy jest przez bramę otwieraną na pilota. 

Z najwyższej kondygnacji rozpościera się widok na Zatokę Gdańską i panoramę Gdyni.

klik

Zadzwoń lub wyślij zapytanie

tel. 576 308 108 - Villa Park
tel. 517 886 020 - Gdańskie Tarasy

Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu